Kies de opleiding *?
Klik hier om een keuze te maken Kansklas Schakelklas VMBO basisberoepsgerichte leerweg VMBO BBL-KBL VMBO kaderberoepsgerichte leerweg VMBO KBL-TL VMBO TL VMBO TL-HAVO HAVO HAVO-VWO VWO GYMNASIUM
Kies de school voor het Praktijkonderwijs *?
Klik hier om een keuze te maken De Venen
Kies de school voor de Kansklas *?
Klik hier om een keuze te maken BHS Gorredijk
Kies de school voor de Schakelklas *?
Klik hier om een keuze te maken VHS
Kies de school voor VMBO BBL *?
Klik hier om een keuze te maken VHS Burgum VO Surhuisterveen BHS Gorredijk
Ik zou mijn kind graag geplaatst zien in: *?
Klik hier om een keuze te maken OOM Basis-kader
Vanuit overtuiging kiezen we voor: *
Klik hier om een keuze te maken Godsdienst Levensbeschouwing
Kies de school voor VMBO BBL-KBL *?
Klik hier om een keuze te maken VHS Burgum VO Surhuisterveen BHS Gorredijk
Ik zou mijn kind graag geplaatst zien in: *?
Klik hier om een keuze te maken OOM Basis-kader
Vanuit overtuiging kiezen we voor: *
Klik hier om een keuze te maken Godsdienst Levensbeschouwing
Kies de school voor VMBO KBL *?
Klik hier om een keuze te maken VHS Burgum VO Surhuisterveen BHS Gorredijk
Ik zou mijn kind graag geplaatst zien in: *?
Klik hier om een keuze te maken Regulier KT Structuurklas KT
Vanuit overtuiging kiezen we voor: *
Klik hier om een keuze te maken Godsdienst Levensbeschouwing
Kies de school voor VMBO KBL-TL *?
Klik hier om een keuze te maken VHS Burgum VO Surhuisterveen BHS Gorredijk
Ik zou mijn kind graag geplaatst zien in: *?
Klik hier om een keuze te maken Regulier KT Structuurklas KT
Vanuit overtuiging kiezen we voor: *
Klik hier om een keuze te maken Godsdienst Levensbeschouwing
Kies de school voor VMBO TL *?
Klik hier om een keuze te maken VHS Burgum VO Surhuisterveen BHS Gorredijk
Vanuit overtuiging kiezen we voor: *
Klik hier om een keuze te maken Godsdienst Levensbeschouwing
Kies de school voor VMBO TL-HAVO *?
Klik hier om een keuze te maken VHS Burgum VO Surhuisterveen BHS Gorredijk
Vanuit overtuiging kiezen we voor: *
Klik hier om een keuze te maken Godsdienst Levensbeschouwing
Kies de school voor HAVO *?
Klik hier om een keuze te maken Burgum Drachtster Lyceum VO Surhuisterveen BHS Gorredijk
Ik zou mijn kind graag geplaatst zien in: *?
Klik hier om een keuze te maken Reguliere brugklas (havo/vwo) Structuurklas
Vanuit overtuiging kiezen we voor: *
Klik hier om een keuze te maken Godsdienst Levensbeschouwing
Kies de school voor HAVO/VWO *?
Klik hier om een keuze te maken Burgum Drachtster Lyceum
Ik zou mijn kind graag geplaatst zien in: *?
Klik hier om een keuze te maken Reguliere brugklas (havo/vwo) Structuurklas
Kies de school voor VWO *?
Klik hier om een keuze te maken Burgum Drachtster Lyceum
Ik zou mijn kind graag geplaatst zien in: *?
Klik hier om een keuze te maken Reguliere brugklas VWO brugklas Gymnasium
Tevens zou ik mijn kind graag geplaatst zien in: *?
Klik hier om een keuze te maken Structuurklas Reguliere brugklas (havo/vwo)
Kies de school voor GYMNASIUM *?
Klik hier om een keuze te maken Drachtster Lyceum
Mijn kind maakt gebruik van LWO *?
Klik hier om een keuze te maken Ja, met LeerWegOndersteuning Nee, zonder LeerWegOndersteuning
Kies de school voor de Internationale Schakelklas *?
Klik hier om een keuze te maken ISK
Advies (basis)school *?
Klik hier om een keuze te maken Kansklas Schakelklas VMBO BBL VMBO BBL-KBL VMBO KBL VMBO KBL-TL VMBO TL VMBO TL-HAVO HAVO HAVO-VWO VWO GYMNASIUM Ander advies (basis)school
Ander advies (basis)school *
- Selecteren - VSO ZMLK
Kies de huidige (basis)school *?
- Selecteren - - komt niet in lijst voor - t Foarhus (Drachten), Drachten t Werflân Rottevalle, Rottevalle Werflân Rottevalle AZS Papilio, Burgum Basisschool De Treffer, Gorredijk BBS Rehoboth, Frieschepalen Bernemienskip It Bynt, Sumar BS De Buitenkans, Heerenveen Bs De Lawei, Haulerwijk CBS Alpha, Ryptsjerk CBS Betrouwen, Bakkeveen CBS De Akker, Oosterwolde CBS De Bernebrege, Surhuisterveen CBS De Boustien, De Westereen CBS De Bron, Marum CBS De Burcht, Heerenveen CBS De Finne , Aldeboarn CBS De Frissel Veenwouden, Veenwouden CBS De Hoekstien, Surhuisterveen CBS De Hoeksteen, Heerenveen CBS De Librije, Gorredijk CBS De Lichtbron, Buitenpost CBS De Mandebrink, Appelscha CBS De Merlettes, Kootstertille CBS De Oanrin, Twijzel CBS De Opdracht, Ureterp Basisschool De Opstekker, Tijnje CBS De Paadwizer, Oentsjerk CBS De Roerganger, Enter CBS De Schalmei CBS De Wegwijzer De Wilp, De Wilp CBS De Winde, Hurdegaryp CBS De Wrâldpoarte, Garyp CBS De Wyngert, Sumar CBS De Wynroas, Harkema CBS Dominee Hasperschool, Akkrum CBS Het Kompas, Heerenveen CBS Ichthusschool, Gytsjerk CBS In de Kring, Oosterwolde CBS Jan Kuipersschool, Grootegast CBS Nijdjip, Grou CBS Remmelt Booy School, Doezum CBS Spring!, Heerenveen Compagnonschool, De Knipe De Arke Nij Beets, Nij Beets De Caleidoscoop, Leeuwarden De Frissel (Dr. Compagnie), Dr. Compagnie De Greide, Jistrum De Klimstien, Noardburgum De Leister Igge, Opeinde De Saffier, Drachten De Skâns Frieschepalen, Frieschepalen De Skelp, Drachten De Spreng (Drachten), Drachten De Triangel, Suwâld De Twirre, Eastermar De Twirrewyn, Donkerbroek De Voorde (Drachten), Drachten Gearwurk. Mr. Frankesskoalle, Earnewâld GBS De Parel, Drachten Het Anker (Drachten), Drachten Het Mozaiek (Drachten), Drachten IKC Skoatterwiis, Oudeschoot IKC St. Jozef, Heerenveen it Ambyld (Drachten), Drachten It Bûtenplak, Hoornsterzwaag It Aventoer, Langezwaag It Pompebled, De Westereen Jenaplan 't Sterrenpad, Nuis Jenaplanschool De Wiekslag, Drachten Joh. Looijengaskoalle, Surhuizum Kantoor OPO Furore, Drachten Kath. Jenaplan basisschool St. Lukas, Drachten KBS De Reinbôge, Burgum KBS De Tarissing, Drogeham KC De Finne, Beetsterzwaag Kleurryk, Drachten Montessorischool De Plotter, Drachten OBS 't Ambyld, Terwispel OBS 't Holdersnêst, Harkema OBS ’t Holtpad, Nijeholtpade OBS 't Startblok OBS 't Tweespan, Drachten OBS Akkrum, Akkrum OBS Albertine Agnesschool, Oranjewoud OBS Boekhorst, Oosterwolde OBS Buttinga, Oosterwolde OBS De Balkwar, Kootstertille OBS De Boarne, Aldeboarn OBS De Bôge, Hemrik OBS De Bolder Drachten, Drachten OBS De Bolster, Eastermar OBS De Dorpel, De Wilp OBS De Feart, Jubbega OBS De Finne, Warten OBS De Finneblom, Boornbergum OBS De Flecht, Lippenhuizen OBS De Hoekstien, Luxwoude OBS De Jasker, Nij Beets OBS De Kameleon, Drachten OSB De Klaeter, De Hoeve OBS De Meander, Drachten OBS De Mienskip, Buitenpost OBS De Molenberg, Grootegast OBS De Nijewei, Tjalleberd OBS De Oanrin, Bakkeveen OBS De Opstap, Oentsjerk OBS De Optimist, Heerenveen OBS De Paadwizer, Waskemeer OBS De Pionier, Drachten OBS De Pols, Tijnje OBS De Riemsloot, Appelscha OBS De Springplank, Marum OBS De Stelling, Makkinga OBS De Swetten, Drachten OBS De Tille, Drachten OBS De Tjongeling, Oldberkoop OBS De Toekan, Oosterwolde OBS De Trede, Haule OBS De Twa Fisken, Grou OBS De Twirre, Ureterp OBS de Velden, Noordwolde OBS De Wâldiik, Boelenslaan OBS De Vlinderboom, Drachten OBS De Wiksel, Houtigehage OBS De Wjukslach, Langezwaag OBS Dr. Theun de Vriesskoalle, Veenwouden OBS Ekke de Haan, Heerenveen OBS Het Slingertouw, Heerenveen OBS Het Vogelnest, Heerenveen OBS Hurdegaryp, Hurdegaryp OBS It Kruirêd, Mûnein OBS It Skriuwboerd, Surhuisterveen OBS It Twaspan, Twijzelerheide OBS Professor Casimirschool, Kollum OBS Route 0513, Heerenveen OBS Sinnehonk, Aldtsjerk OBS Thrimwalda, Gytsjerk OBS Tjongerschool, Mildam OBS Vensterschool, Noordwolde ODS De Trime, Beetsterzwaag ODS Yn 'e Mande Oranje Nassau, Kootstertille OS De Romte, Tytsjerk OSB De Trilker, Leeuwarden Partoer, Burgum PCBO By de Boarne, Boornbergum PCBO De Arke, Burgum PCBO De Spreng, Drachten PCBO Sjalom, Drachten PCBS De Claercamp, Gerkesklooster PCBS De Librije, Gorredijk Reform. Basissch. Eben Haëzer, Drachten RK basisschool Sint Lukas, Drachten RKBS De Wiekslag, Drachten SBO De Kampingerhof, Oosterwolde SBO De Triade, Wolvega OBS Van Maasdijkschool, Heerenveen SBO 't Hoge Holt, Roden SBO It Heechhôf, Drachten School Loevestein, Gorredijk School Lyndensteyn, Beetsterzwaag School Matthijsje, Oosterstreek Sevenaerschool, Niewehorne Skoalle De Sinnewizer, Wijnjewoude SLS De Binding, Opende SO De Zwaai (de Weeme), De Weeme SSBO It Oerset, Heerenveen SSO Duisterhoutschool, Heerenveen SWS De Aquarel, Sebaldeburen SWS De Diamant, Oudega SWS De Groene Borg, Kornhorn SWS De Klimboom, Boerakker SWS de Leister Igge, Opeinde SWS De Nijewier, Tjalleberd SWS Twa-Ikker Augustinusga, Augustinusga VSO De Zwaai, Drachten VSO Talryk, Drachten Wybrandischool, Oudehorne
Naam basisschool (komt niet in lijst voor) / school van herkomst (VO) *?