Overslaan en naar de inhoud gaan

Geslaagden 2020-2021

geslaagden singelland 2020-2021

Wij feliciteren alle geslaagde leerlingen met het behalen van hun diploma! 

 

Geslaagden 2021 - 3e tijdvak

Singelland Van Haersmasingel, Drachten

vmbo theoretische leerweg:
Carmen van Klaarbergen, Drachten

Singelland Het Drachtster Lyceum

Ilse Bosma; Jade van der Heide; Akky Laura van Kammen

 

Geslaagden 2021 - 2e tijdvak

Singelland Het Drachtster Lyceum en Matrix Lyceum

havo::
Eize-Jan Alma, Drogeham; Tanisha Bekkema; Lotte de Boer; Rowena Bogaard; Abe Boltjes; Ilse Brouwer; Nynke van den Bosch, Lippenhuizen; Iris Bosma Rottevalle; Ilse Bosma; Ruben van Dam, Drachtstercompagnie; Dagmar van Dijk; Meike Dijk, Ureterp; Casper Dijkstra; Myrthe Grit, Olterterp; Rixt de Groot, Bakkeveen; Ilse Hamstra, Harkema; Jade van der Heide, Surhuisterveen; Minke Hendriks, Wijnjewoude; Derek Huizinga; Tess Jansma; Akky Laura van Kammen, De Westereen; Alissa de Kleine; Lourens Lips; Danise van der Meij, Terwispel; Dorus Mulder; Siep Ostendorf, De Wilgen,;Sannah de Roo, Surhuisterveen; Sophie Stol; Esther Trinks; Tai Vo; Luna Vos; Anne Witteveen, Beetsterzwaag; Yassin Zbir; Shemaiah Zijlstra.   
            
vwo:       
Bastiaan Aardema; Siippie Alma, Surhuisterveen; Marenne Klaster; Andel Knijf; Fardau Kooistra; Jelle Lindeboom; Bas Rijpkema; Rens Siersema; Izet de Wit.    

(geen woonplaats = Drachten)

Singelland Van Haersmasingel, Drachten

vmbo theoretische leerweg:
Sakhr Alrazouk; Thymo Braaksma; Fayzah Haboub; Tim Kuiper; Kai Mahabier.

vmbo gemengde leerweg: 
Romano Debreczeni

vmbo Bouwen, wonen & interieur basisberoepsgerichte leerweg:
Richard Brouwer; Melissa Huisman, Houtigehage; Steven Jonkman; Michael Tuinstra; Marco van der Veen, Boelenslaan.

vmbo Bouwen, wonen & interieur kaderberoepsgerichte leerweg:
Martijn Boersma, Burgum.

vmbo Dienstverlening & producten basisberoepsgerichte leerweg:
Joleen Kuijpers, Wijnjewoude; Abdoul Al Qassab.

vmbo Dienstverlening & producten kaderberoepsgerichte leerweg:
Sylvia Jaasma; Daniël Stoppels; Gabriëlla van der Veen, Nij Beets.

vmbo Horeca, bakkerij & recreatie basisberoepsgerichte leerweg:
Andjela Grbic.

vmbo Horeca, bakkerij & recreatie kaderberoepsgerichte leerweg:
Amaru Dijkstra.

vmbo Produceren, installeren & energie basisberoepsgerichte leerweg:
Bahome Amisi Shabani; Mosawer Sarwari, Burgum.

vmbo Produceren, installeren & energie leerwerktraject:
Andries Minnema, Burgum.

vmbo Zorg & welzijn basisberoepsgerichte leerweg:
Noor Aldawer, Burgum.

vmbo Zorg & welzijn kaderberoepsgerichte leerweg:
Sanne Jeeninga; Janicha Oosterveen; Lotte Smilda; Lotte van der Wijk, Drachtstercompagnie.

(geen woonplaats = Drachten)

Singelland Burgum

vmbo theoretische leerweg:
Ruben Klijn, Oentsjerk; Wiebe Loonstra, Noardburgum; Sven Rosier, Feanwâlden; Yamin Samadi

(geen woonplaats = Burgum)

 

Singelland VO Surhuisterveen

vmbo bouwen wonen en interieur basisberoepsgerichte leerweg: 
Gerwin van der Bij 

vmbo sport, dienstverlening en producten kaderberoepsgerichte leerweg: 
Martijn Sienema, Opende

vmbo zorg en welzijn kaderberoepsgerichte leerweg: 
Anita van der Veen, Harkema

vmbo theoretische leerweg: 
Janco Bos, Houtigehage


 (geen woonplaats = Surhuisterveen)

 

 

Geslaagden 2021 - 1e tijdvak

Singelland De Venen (praktijkonderwijs), Drachten
,
Maedin Abraham Gebremikiel; Mohamed Dib Alhaj Yasin, Surhuisterveen; Beraa Haji Mohamad, Gorredijk; Johannes van der Heide, Opende; Wesley den Hertog, Kootstertille; Marjolijn Hogenberg; Tjalling de Jong; Pieter Leijstra, Burgum; Layet Rasched, Harkema; Haroun Shikh Bello, Ureterp; Rommert Sijtsma, Oudega; Tigui Soumbounou, Oosterwolde; Joanna Strikwerda; Anouk Terpstra; Jan-Willem Timmerman, Gorredijk; Ruerd Veenstra, Bakkeveen; Regina van der Wal, Kootstertille; Michael Zijnstra, Oosterwolde.


Behaalde certificaten in schooljaar 2020-2021 Singelland De Venen (praktijkonderwijs)

Vorkheftruck: 13
Reachtruck: 10
EPT/Stapelaar: 13
Werken in de keuken SVA1: 22
Werken in schoonmaak - traditioneel SVA1: 13
Opleiding Houtbewerken: 1
Opleiding Stappenplan houtbewerken deel 1: 3
Werken in een (zorg)instelling SVA1: 9
Autotechnicus: proeve 1 - Onderhoudsbeurt uitvoeren: 13
Autotechnicus: proeve 2 - Reparaties uitvoeren aan personenauto's: 2
Autotechnicus: proeve 3 - Afleveringsbeurt uitvoeren: 3
Praktijkdiploma winkelmedewerker juni 2021: 2
Deelcertificaat werken in de winkel:  8
Nederlands KSE1/Op weg naar 1F: 37
Nederlands KSE2/1F: 23
Rekenen KSE1/Op weg naar 1F: 22
Rekenen KSE2/1F: 13
Engels KSE1/Op weg naar 1F: 23
Lasverklaring MAG1 : 5
Lasverklaring TIG1 staal: 3
Werken met dieren SVA1: 3
Werken in het groen SVA1: 2
Werken in het groen - Werken bij de hovenier SVA2:  1


Singelland Van Haersmasingel, Drachten

vmbo theoretische leerweg:

Aron Benedictus, Marum; Papatya Bilgin; Tine de Boer, Drogeham; Thomas Boersma; Sifra Bolle; Oscar Boomgaarden, De Wilp; Lars Bouma; Marrit Dreijer, Wijnjewoude; Esmee Gaasbeek; Pien Griepsma; Femke Grijpstra; Sanne de Haan; Mats Haitel; Christina Halbesma; Colin Hebbink; Hessel Helmhout, Rottevalle; Jelrik Hiemstra; Maud Hooghiemster; Hester Hooisma, Lippenhuizen; Luna de Hoop; Mirte Jager; Rudmer Jelsma, Oudega; Damita Jongsma; Alyssa Krans; Timo Landheer; Julian Luinge, Opeinde; Ryanne van der Meulen, Wijnjewoude; Senna van der Meulen; Roos-Anne del Monte Lyon; Jarno Mulder; Angelique Nicolai; Jens Numan, De Wilgen; Wendel Oostenbrink, Kortehemmen; Gijs Oostra; Niels Pepping, Marum; Nynke Picaulij; Sander Pool, Harkema; Erwin de Roos, Opende; Feico de Roos, Nij Beets; Siebren Ruiter, Beetsterzwaag; Gryt-Janna Talsma, Smalle Ee; Margit Terpstra; Joan Tienstra; Mark Vaartjes, Boornbergum; Esmee van der Veen; Milan van der Veen; Tycho Veenstra; Aron Vos; André de Vries, Burgum; Douwe de Vries, Harkema; Jools de Vries; Jesper van der Wal; Yoran Watzema; Sjors Weening, Harkema; Zhu Jing Yi Wichers; Jetse Wijma, Oudega; David Willems; Vanessa van der Woude; Femke van der Woude, Nij Beets; Eef Zwerver.
 

vmbo gemengde leerweg:
Jitze van Dijk; Ilse Nieuwenhuis, Houtigehage; Ronny Vos, Feanwâlden; Sven de Vries, Tijnje.

vmbo Bouwen, wonen & interieur basisberoepsgerichte leerweg:
Arjen Bijlsma, Nij Beets; Renzo Bos; Tjitse Bouwer, Drachtstercompagnie; Malek Daqnash; Niek Paulusma; Alle Schonenburg, Oudega.

vmbo Bouwen, wonen & interieur kaderberoepsgerichte leerweg:
Mika Bakker; Yvar de Boer, Burgum; Geeske Lindeboom, Rottevalle; Robina van der Weide.

vmbo Dienstverlening & producten basisberoepsgerichte leerweg:
Diëgo Akkus; Demyan Altink; Danique Beuckens, Oudega; Remco Compeer; Sander Loopstra; Tim Numan; Dries Pieterson, Rottevalle; Eline van der Veen.

vmbo Dienstverlening & producten kaderberoepsgerichte leerweg:
Hielke Antonides, Rottevalle; Isa van Dobbenburgh; Sander van Doorn, Harkema; Femke Douma; Xander Eelkema; Stein Engelberts; Myrthe Fennema; Allyshja Frieswijk; Johan Groen, Harkema; Freerk Havinga, Eastermar; Axel Jansma; Sip Jongsma; Justin Jonkman; Pieter Kats; Martijn Lageveen; Xander Langhout; Britt van Linde, Nij Beets; Rahma Mead; Andries Nicolai; Jort Ovelgönne; Jort Tibbesma; Bavo Tolman, Hemrik; Stijn Tolman, Beetsterzwaag; Geale Jan Vogt, Drachtstercompagnie; Ferrie de Vries, Ureterp; Mark de Wind; Dennis van Zandvoort.

vmbo Horeca, bakkerij & recreatie basisberoepsgerichte leerweg:
Eline Annema, Burgum; Raygino Bentura; Lotte Bijlsma, Burgum; Hielke Frankena, Harkema; Roos Glas, Burgum; Ricardo Krans; Rebecca Seinstra; Evelien van der Wal; Fabienne Zijlstra.

vmbo Horeca, bakkerij & recreatie kaderberoepsgerichte leerweg:
Anne Baron, Drachtstercompagnie; Doris de Beer, De Wilgen; Shira Kobus; Farah Kwik; Joshua Merenciana; Robin Piëst; Joep Til; Mariëlle Zorgdrager, Boornbergum.

vmbo Produceren, installeren & energie basisberoepsgerichte leerweg:
Bilal Abd el-Raouf, Gorredijk; Jelmer Iepema, Opende; Wessel Kooistra; Steyn Smit, Beetsterzwaag; Klaas de Vries, Ureterp; Rene van der Wal, Burgum.

vmbo Produceren, installeren & energie leerwerktraject:
Duncan Boxum; Thomas Loolofs.

vmbo Produceren, installeren & energie kaderberoepsgerichte leerweg:
Tys Bouius, Jistrum; Alyssa Brandinga; Maurik Groen, Opende; Dendé Hehr; Bram Hettinga, Nij Beets; Jan Hoeksma, Marum; Mathijs Klaver, Rottevalle; Owen Mulder, Grootegast; Senne Nikkels, Boornbergum; Nanne Visser, Hurdegaryp; Jordy de Vries, Oosterwolde; Niels Wielinga, Burgum; Jelle Woudstra, Opende; Thomas Zandberg, De Wilgen.

vmbo Zorg & welzijn basisberoepsgerichte leerweg:
Leila Alikhan, Burgum; Anna Beishuizen, De Tike; Martijn de Boer; Cheyenne Bok; Ledwina Boonstra; Sanne van Dijk;
Sharifa Passial; Esra Smit; Seare Teklehaimanot Estyfanos, Beetsterzwaag; Jessica Veldman, Beetsterzwaag; Myrthe van der Wal, Boelenslaan; Femke Zijlstra, Wijnjewoude.

vmbo Zorg & welzijn kaderberoepsgerichte leerweg:
Brend Adema, Burgum; Lieke Bethlehem, Burgum; Tess Bosma; Anouk van Dam, Garyp; Maureen Douwes; Hanan El Idrissi M’rani; Marije de Jong; Luna Jongsma; Arlinda Kameri; Jade Keijzer; Dianne Lenten, Burgum; Sanne Lipsius; Anouk Rinsma; Julia Rinsma; Beau Smit; Nina Spronk; Amber Stel, Opeinde; Ruben Swart, Burgum; Marit Terpstra, Beetsterzwaag;
Rianne Vrijburg.

(geen woonplaats = Drachten)

Singelland VO Surhuisterveen

vmbo theoretische leerweg: 
Tessa Bethlehem; Gerda de Boer, Opende; Emma Bolt, Kollumerzwaag; Helena Boonstra;  Benice de Bruin, Kootstertille; Jannes Dalstra; Wesley van Dekken, Harkema; Sytze van Dellen, Opende; Jetze Dijk, Opende; Rowan Dijkstra; Arjan van Duinen; Rutger Elzinga, Opende; Nick Geertsma, Opende;  Myrthe Horneman, Opende; Sjoerd Kamminga; Ilse Koopmans; Melle Leerstra, Harkema; Femke van der Meer, Harkema; Melissa Meijer; Joany Meijer, Kootstertille; Marieke Moes, Boelenslaan; Marten Mulder, Harkema; Helbyn Mustafa; Ieme Pool, Surhuizum; Maurice Postma, Opende; Roos Postma, Opende; Jorrit Postmus; Jildou Schippers, Harkema; Kimberly Schippers, Harkema; Sjoukje van der Schors, Opende; Jilco Snip, Opende; Jorrit Stienstra, Augustinusga; Bent Storm; Johan Terpstra, Opende; Doutsen van der Veen, Eastermar; Ylse van der Veen, Harkema; Teikje Veenstra, Surhuizum; Hilde Veenstra, Drachtstercompagnie; Coby Veenstra, Harkema; Tjisse Veenstra, Harkema; Jorrit de Vries; Dani van der Wal, Opende; Ryan van der Weij, Boelenslaan.

vmbo Bouwen, wonen & interieur basisberoepsgerichte leerweg:
Stefan Algra, Drogeham; Folkert Dijkstra, Ureterp; Martin Idsardi.

vmbo Bouwen, wonen & interieur basisberoepsgerichte leerwerktraject:
Geert Koers, Kootstertille.

vmbo Bouwen, wonen & interieur kaderberoepsgerichte leerweg:
Pieter Boonstra; Sjouke Hiemstra, Sumar; Rienk van der Ploeg; Jan van der Schaaf, Houtigehage; Geert Senneker, Opende; Richard Spinder; Rik van der Tuin, Harkema; Sjonnie van der Tuin, Boelenslaan; Alle-Jan van der Wal, Kootstertille; Johan Wedzinga, Drogeham; Maron Wijmenga, Surhuizum; Jacob Zeilstra, Eastermar.

vmbo Mobiliteit & transport basisberoepsgerichte leerweg:
Marten-Jan de Boer, Opende; Yusuf Saïd; Patrick Zuidema, Harkema.

vmbo Mobiliteit & transport kaderberoepsgerichte leerweg:
Youri Broerse, Burgum; Marijn Frankes, Opende; Marten de Jong, Jistrum; Chris van Kammen, Harkema; Aaron Land, Eastermar; Lukas van der Sluis, Jistrum.

vmbo Dienstverlening & producten basisberoepsgerichte leerweg:
Seyenna Appelman, Opende; Esmee Slagter.

vmbo Sport, dienstverlening & producten kaderberoepsgerichte leerweg:
Jorim Appelman; Johannes Beetsma, Kootstertille; Daniëlle Dijkstra, De Westereen; Mark Dijkstra, Opende; Geke Elzinga, Harkema; Rick de Haan, Kootstertille; Corné van der Heide, Harkema; Patrick Hansma, Surhuizum; Jorryt Hoeksma, Harkema; Rianne Hoornstra, Harkema; Lucas Keizer; Aukje van der Kooi, Noardburgum; Jesse Pander, Harkema; Lisanne Postma; Marwin Prins, Drogeham; Anouk Rauwerda; Martijn Sienema, Opende; Wouter Snip, Opende; Iris Tadema, Jistrum; Sietze Veenhuizen; Jente Venema, Harkema; Jarno Weening.

vmbo Zorg & welzijn basisberoepsgerichte leerweg:
Soraya Alkema, Opende; Wianda Boetes, Augustinusga; Alie-Hiske de Jong; Tineke van der Meer, Harkema; Gerrie van der Schors, Surhuizum; Nienke Slotegraaf.

vmbo Zorg & welzijn kaderberoepsgerichte leerweg:
Giada Bosma; Ivana Broersma; Kirsten van Dijk, Marum; Janique Feenstra, Drogeham; Fenna de Haan, Harkema; Tineke Heddema, Kootstertille; Stefanie Hoogsteen; Talitha Kobus, Kootstertille; Daniëlle Kooistra; Lisa Koopstra; Rommy van der Meulen, Twijzel; Amber Nijboer; Priscilla Postma, Kootstertille; Ilse Schievink, Harkema; Nienke van der Veen, Opende; Mirthe Vehe, Opende; Maartje Westerhof, Eastermar; Mirthe de Wit.

(geen woonplaats = Surhuisterveen)


Singelland Burgum

vmbo theoretische leerweg:
Jorn Bakker, Gytsjerk; Benjamin Benjak; Tea Boersma, Feanwâlden; Herman Bosgra; Delena de Bruin, De Westereen; Tess Everts, Feanwâlden; Foppe-Jan Feenstra; Andries Groenewoud, Hurdegaryp; Sil Gros; Louke Heida, Twijzelerheide; Merle Herder; Rixt Hiemstra, Tytsjerk; Lars Houweling, Hurdegaryp; Iris Hulshoff, Kootstertille; Sem Jonker, Tytsjerk; Lieve Kaastra, Ryptsjerk; Moniek ten Kate, Noardburgum; Mariska Kooistra, De Westereen; Rianne Kuperus, Buitenpost; Stan van der Laan, Ryptsjerk; Jorian van Mirre, Drachten; Tjisse Pander; Anne-Lotte Poortinga, Earnewâld; Isa Postma, Kootstertille; Duncan Simons, Hurdegaryp; Iris Stienstra, Hurdegaryp; Janna Storm; Hessel Vellinga, Noardburgum; Mirjam Visser, Eastermar; Andries Visser; Ilse Visser; Sydo de Vries; Roos de Vries, Ryptsjerk; Brenda de Vries; Bernd van der Werf, De Westereen; Jelmer Westra, Hurdegaryp; Bouke van Wijngaarden, Twijzelerheide; Aisha Yahye; Annick Zwaagstra, Noardburgum.

(geen woonplaats = Burgum)
 


Singelland Het Drachtster Lyceum en Matrix Lyceum

havo:
Thea Alma, Surhuisterveen; Nirusan Balasingam, Drachten; Siska Bandringa, Drachten; Roy Bierlee, Drachten; Esmée Bloem, Drachten; Julia Bloem, Drachten; Sierd de Boer, Bakkeveen; Corine de Boer, Drachtstercompagnie; Laura Boeringa, Drachten; Ilse Booi, Drachten; Eline Boonstra, Burgum; Okke  Boonstra, Opeinde; Nynke van den Bosch, Lippenhuizen; Kyara Broos, Augustinusga; Henk Buma, Ureterp; Max Damstra, Drachten; Julia van Dijk, Drachten; Dagmar van Dijk, Drachten; Meike Dijk, Ureterp; Lieke van Dijk, Drachten; Dominique van Dijk, Drachten; Maud Dijksman, Drachten; Calvin Dirksen, Drachten; Pjotr ter Doest, Beetsterzwaag; Pablo Dorhout, Appelscha; Levi Elsenga, Drachten; Noëmi van Engeland, Drachten; Rixt de Groot, Bakkeveen; Janna Hamburg, Drachten; Nynke Akke Haverkamp, Drachten; Floor van der Heide, Drachten; Marissa Homma, Drachten; Remon Hoornveld, Drachten; Sharon Hoornveld, Drachten; Jorn Huitema,Ureterp; Derek Huizinga,Drachten; Arjan Hut, Boelenslaan; Fredau Jelsma, Oudega; Micha de Jong, Drachten; Seline de Jong, Surhuisterveen; Tanisha Jonker, Drachten; Jefte Ketelaar, Drachten; Martijn Kooistra, Harkema; Rick Kops, Boornbergum; Lotte Krakau de Jong, Ureterp; Thomas Kuiper, Marum; Femke Kuipers, Drachtstercompagnie; Jacco Kunnen, Beetsterzwaag; Gijs Kuperus, Drachten; Sion Laamers, Ureterp; Remco van Lingen, Drachten; Senne Linstra, Wijnjewoude; Lourens Lips, Drachten; Pien Malewicz, Wijnjewoude; Youri van der Meer, Drachten; Abby van der Mei, Drachtstercompagnie; Danise van der Meij, Terwispel; Jesse Middeldorp, Earnewâld; Mels Nauta, Surhuisterveen; Kimly Nguyen, Drachten; Manon Nutterts, Twijzel; Ryanne Oostra, Surhuisterveen; Baukje Paulusma, Drachtstercompagnie; Janine Pool, Oudega; Ilse Postma, Houtigehage; Timo Postma, Drachten; Lieke Postma, Ureterp; Kiran Postma, Drachten; Pepijn Postma, Nij Beets; Mayra Pragt, Boelenslaan; Silke Pultrum,  Drachtstercompagnie; Sannah de Roo, Surhuisterveen; Linn Rutjes, Drachten; Eline Schievink, Drogeham; Jorinde Schiphof, Drachten; Melissa Schuil, Ureterp; Yme Snijder, Lippenhuizen; Dièm Sopers Drachten; Leon Statema Drachten; Inge Stienstra Houtigehage; Sem Stroosma, Drachten; Nikki van Tuinen, Bakkeveen; Amarins van der Veen, Rottevalle; Lotte Veen, Marum; Jelmer Veenstra, Houtigehage; Renske Veenstra, Houtigehage; Chanta Veltman, Drachten; Thomas Venema, Drachten; Nina Visser, Drachten; Jurian Visser, Beetsterzwaag; Tess de Vries, Drachten; Dim de Vries, Ureterp; Laurent Wagenaar, Drachten; Niek van der Wal, Boornbergum; Leon van der Wal, Beetsterzwaag; Demi Weisser, Houtigehage; Agnes Westerdijk, Earnewâld; Hessel Wijma, Boornbergum; Arend Wijmenga, Drachten; Anne Witteveen, Beetsterzwaag; Thyra Zeldenrust, Drachten.

Matrix Lyceum havo:
Corné Bekkema, Drachten; Jorrit Turkstra, Garyp; Sanne Vos, Roden; 

vwo:
Bregt Alkema, De Wilgen; Franca Baars, Burgum; Marten Bekkema, Surhuisterveen;  Lieke Boender, Sumar; Douwe Boersma; Ids Bosveld; Anne-Rixt Brink, Beetsterzwaag; Lina Bruinse; Pieter Buma, Ureterp; Thirza van der Burg, Burgum; Esmeralda Compeer; Leon Conde Miranda Schmittgens; Romy van Dam; Ylse Dantuma; Luna van Dijk;  Menno Dijksterhuis; Silke Dijkstra; Kim Donker, De Wilp; Florian van der Dussen; Harm Frietema, Oudega; Marianne de Haan, Harkema; Pascal de Haas, De Wilgen; Syl van Heeringen, Beetsterzwaag; Jelmer Hoekstra, Langezwaag;  Mark Jager, Surhuisterveen; Yoline de Jong; Milan de Jong; Jente Jongsma, Surhuizum; Carmen Koerhuis, Nij Beets; Fardau Kooistra, Eastermar; Tom Krom, Marum; Rens van der  Laan, Opende; Iris Oord, Gorredijk; Djano Persoon; Dionne van der Ploeg, Marum; Espen Postma; Tom Postma, Kortehemmen; Sterre Postma, Burgum; Bas Rijpkema;  Bjorn Rinsma; Heidi Rothehüser, Beetsterzwaag; Tycho Schade; Marrit Scholten, Beetsterzwaag; Femke Sierksma, Burgum; Ruben Smits; Thirza Spronk; Marrit Tigchelaar, Surhuisterveen; Ties Timmerman, De Wilgen; Sietze Visser; Robin de Vries, Surhuisterveen; Kees Weening, Harkema; Ilanique Westerhof; Yoran Westerhof; Ilse Wobbes, Opende; Sanne Woudman; Niels van Zutphen, Marum; Berber Zwanenburg, Olterterp.       

gymnasium:
Anne van Alst; Nika Bakker; Rob Bouwmeester; Ellen Drenth; Chiara Hoekstra, Boornbergum; Marit Oostenbrink, Kortehemmen; Sanne Vegelin, Surhuisterveen; Alieke Werkman, Opende; Izet de Wit. 

(geen woonplaats = Drachten)