Overslaan en naar de inhoud gaan

Tweeling wint prijsvraag en quiz Online Open Week

Title
prijsvraag

Dit jaar was onze Open Dag een Online Open Week geworden. Groep 8 leerlingen en ouders konden via onze website een virtuele rondleiding door onze school bekijken. Er waren ook prijzen te winnen. Wanneer je namelijk de virtuele rondleiding goed bekeek, kon je een woord vinden 'Pro Werkt'. De prijs was een Google Playcard t.w.v. € 50,00. Daarnaast was er ook een quiz 'Hoe goed ken jij de Venen al'. 10 vragen over onze school. Voor de winnaar was een er een Full HD Action Cam.

En wat wil nu het toeval? De winnaressen van beide prijzen bleken zussen van elkaar. En dat niet alleen ze bleken ook nog eens een tweeling. Wietske Veenstra heeft de Google Playcard gewonnen en haar zus Gerda Veenstra won de Action Cam. Vrijdag 19 april kwamen zij op school om de prijzen in ontvangst te nemen. Beide meiden komen volgend jaar bij ons op school. Na de prijsuitreiking kregen ze daarom meteen even een rondleiding door school om te zien waar ze volgend jaar les hebben.